Ar vecumu seja zaudē pievilcību. Tas saistīts ar tauku uzkrāšanos, ādas elastības samazināšanos un sejas kaulu stāvokļa maiņu. Labot situāciju var katru dienu izpildot noteiktus vingrinājumus. Šo vingrojumu sistēmu ir izstrādājuši vadošie japāņu speciālisti un nēsā Kogao nosaukumu, kas tulkojumā nozīmē ”maza seja”. Daudzas japānietes izmanto šo metodi un izskatās pievilcīgas jeb kurā vecumā.
Kā iegūt ”mazo seju” divu nedēļu laikā?
Speciālisti uzskata, ka mazu seju īpašnieces vizuāli vienmēr izskatās jaunākas. Tāpēc daudzas daiļā dzimuma pārstāves meklē efektīvas metodes kā samazināt sejas izmērus. No ar vecumu saistītām izmaiņām ir grūti izbēgt, tas ir parasts fizioloģisks process, kurā seja palielinās tūskas dēļ, kauli pamazām novirzās un sejas vaibsti izplūst. Katru dienu izpildot noteiktas manipulācijas, jūs seju padarīsiet smalkāku un akurātāku, novēršot ar vecumu saistītas izmaiņas.
Darbs ar zem mēles kaulu
Šis kauls pēc formas atgādina pakavu un atrodas zem mēles muskuļiem, tas ir zem zoda. Ar citiem sejas kauliem tas savienojas ar saišu palīdzību, bet atrodas peldošā stāvoklī. Kakla priekšā atrodas galvaskausa muskuļi, kā arī daļēji atslēgas kaula muskuļi. Pēc japāņu speciālistu apgalvojumiem, lai nezaudētu sejas audu elastību, ir jāstimulē kakla muskuļi. Šim nolūkam vajag strādāt ar zem mēles kaulu ar mēles palīdzību, jo šajā gadījumā tiek noslogoti visi šīs grupas muskuļi – mēles, kakla, zokļa.
Veicot darbu ar zem mēles kaulu izdosies:
uzlabot sejas muskuļu elastību; normalizēt asinsriti; novērst tūsku un liekos taukus; stabilizēt galvaskausa nervu darbību; novērst sejas asimetriju; aktivizēt smadzeņu darbību.
Lasi arī: Fotogrāfs ar viltu iekļuva fabrikās un fotografēja smagā darbā piekusušus bērnus. XX gadsimta sākums
Vingrinājumus var izpildīt gan sievietes, gan vīrieši jeb kurā vecumā. Pilnīgi pietiek, ja to darīsiet vienreiz dienā vienu minūti, lai pēc divām nedēļām jau būtu redzams rezultāts. Vingrot vislabāk tūlīt pēc pamošanās, tas palīdzēs novērst rīta pietūkumu. Izpildot vingrinājumus vakarā, palīdzēs novērst saspringumu no pleciem un kakla.
6 efektīvi sejas vingrinājumi
1.Galvu turiet taisni, virziet mēles galu pēc iespējas augstāk, plecus nolaidiet. Vingrinājuma gaitā jājūt piepūle zem zoda un kakla rajonā. Vingrinājumu vislabāk izpildīt pretī spogulim, sekojot līdzi lūpu stāvoklim, lai tās nebūtu savilktas un būtu atslābinātas. 2. Nolaidiet plecus, ar mēli tiecaties pēc iespējas augstāk, it kā gribētu pieskarties degunam. Arī šajā gadījumā jāseko līdzi lūpu stāvoklim, neļaujot veidoties krunkām. 3. Nolaidiet plecus, maksimāli izstiepiet mēli uz leju, mēģinot aizsniegt zodu. 4. Nolaidiet kreiso plecu, mēli virziet uz labo pusi. 5. Nolaidiet labo plecu, mēli virziet uz kreiso pusi. 6. Nolaidiet plecus un izdariet ar mēli riņķveida kustības pulksteņa rādītāja virzienā. Katra vingrinājuma izpildes laiks – piecas sekundes.
Rekomendācijas
Vingrošanas laikā centieties seju turēt taisni. Kad nolaidiet plecus, velciet lāpstiņas uz leju. Centieties, lai zods un kakls veidotu taisnu leņķi. Visus vingrinājumus var izpildīt viena seansa laikā. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, vajag piecus tādus seansus.