Nadja Suleimana, iepriekš Natālija Suleimana, pasaulei kļuva pazīstama 2009. gadā, pēc tam, kad iznēsāja un piedzemdēja uzreiz astoņus bērnus. Līdz rekordgrūtniecībai amerikānietei jau bija četri dēli un divas meitas. Visi bērni tika ieņemti, izmantojot IVF procedūru.
Dr. Kamrava, kurš bija pārstādījis 12 embrijus, uzskatīja, ka tikai divi vai trīs no tiem iesakņosies. Kalifornijas medicīnas padomes komisija ārsta darbību uzskatīja par ārkārtēju novirzi no aprūpes līmeņa un atņēma viņam medicīnisko licenci.
Natālijai tajā laikā bija 34 gadi. Sākumā, šokēta par gaidāmo bērnu skaitu, viņa nolēma atstāt visus iesakņojušos embrijus, un no 12 nedēļas viņa tika novērota klīnikā.
Natālijas bērni piedzima 31. nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību. Diviem no viņiem bija nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija, bet vēl vienam bērnam bija nepieciešams skābekļa atbalsts. Pēc nedēļas visi bērni varēja elpot paši un pēc divām nedēļām varēja doties mājup. Visi bērni saņēma vārdus no Bībeles. Smagā grūtniecība, protams, ietekmēja Suleimana veselību. Piecu skriemeļu trūces, strijas, liekais svars. Natālijas krūšutēls pēc zīdīšanas zaudēja formu. Gadu pēc viņas jaunāko bērnu piedzimšanas viņa veica krūšu plastisko operāciju, kā arī lieko tauku atsūkšanu.
Zaudēt svaru bija ļoti grūti hormonālo svārstību dēļ pēc dzemdībām un krūts barošanas. Neskatoties uz to, daudzbērnu mamma, pārliecināta veģetāriete, aktīvi nodarbojas ar sportu. Tagad, 44 gadu vecumā, Natālija ir lieliskā formā.
Slaidā amerikāniete kļuva par daudzu sarunu šovu zvaigzni. Protams, vislielākā interese nav par viņas izskatu, bet par apšaubāmo pagātni. Natālija audzina bērnus viena, vīra viņai nav. Kad dvīņiem bija četri gadi, Suleimana nolēma izmēģināt sevi pieaugušo industrijā. Viņa apgalvo, ka tas bija vienīgais veids, kā pabarot visus bērnus, jo viņa no valsts saņēmusi tikai pārtikas talonus. Par laimi, Natālija pameta šo apšaubāmo darbu, ieguva papildus izglītību un tagad strādā par medicīnas konsultantu. Pati audzinot divus bērnus ar autisma problēmām, viņa palīdz citām ģimenēm, kurās ir šāda problēma. Natālija pat nomainīja vārdu uz Nadja, lai viņas iepriekšējā dzīve mazāk traucētu viņas ģimenei.
Tagad Nadju pamatoti var saukt par Supermammu. Darba dienās viņa ceļas piecos, lai pagatavotu saviem bērniem veģetāro ēdienu, nogādā skolniekus ar savu mikroautobusu uz četrām dažādām skolām un tad pati steidzas uz darbu. Dienas gaitā viņa atrod laiku un spēku sporta zālei, nodarbībām ar bērniem un mājas darbiem. Pēc Supermammas teiktā – miegam viņai atliek vien 3-4 stundas. Dzīvo visa ģimene mājā, kur ir tikai trīs istabas. Pusdienot sanāk pēc kārtas, jo visiem nepietiek vietas pie galda.
Suleimana aktīvi piesaista bērnus sportam un veselīgiem ēšanas paradumiem. Instagramā var redzēt fotogrāfijas, kur Nadja trenējas kopā ar vecākajiem bērniem. Papildus sporta zālei, tā ir skriešana, pastaigas dabā, maratoni, lai palīdzētu bērniem ar autismu. Bērni kā bērni – neatšķiras no pārējiem vienaudžiem: muļķojas, strīdas un izlīgst.