Galvenā Attiecības 15 fakti par attiecībām, kas jāzina PIRMS kāzām

15 fakti par attiecībām, kas jāzina PIRMS kāzām

ieva

Kuriem laulība ir stiprāka – vienaudžiem vai pāriem ar lielu vecuma starpību? Cik gadi ir nepieciešami, lai patiešām iepazītu partneri? Kas ir svarīgāk: seksa regularitāte vai tā kvalitāte? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem nepalīdzēs izvēlēties dzīves partneri, taču tās palīdzēs labāk sagatavoties laulībām. Iepriekš brīdināts nozīmē – apbruņots.

Pirms sāciet līdz sīkumam plānot kāzas, rūpīgi izanalizējiet savas attiecības. Kurš no tālāk minētajiem punktiem attiecas uz jums un kurš neattiecas? 15 fakti palīdzēs paskatīties uz laulību no jauna leņķa.

1.Statistiski pāri, kuri apprecas pēc 23 gadu vecuma šķiras mazāk!

Saskaņā ar pētījumu, kas veikts Grīnsboro Universitātē Ziemeļkarolīnā, laulības šķiršanas rādītājs starp pāriem, kuri apprecas apzinīgākā vecumā, ir 30%. Un starp pāriem, kuri apprecējās pirms 23 gadu vecuma – 60%.

2.Pēc gada attiecību pievilkšanās spēks mazinās

Medusmēnesis nevar turpināties mūžīgi. To pierāda Pāvijas universitātes pētījumi Itālijā. Pēc laulības gada hormonu līmenis nedaudz samazinās.

3. Pāris var nebūt saderīgs bērnu radīšanai un ilgstošu attiecību veidošanai

Atgriezīsimies 20. gadsimta 60. gados un apskatīsim trīs līmeņu Ērika Bernes personības izpratnes modeli. Ikvienam ir trīs stāvokļi – “vecāks” (attīstība), “bērns” (jūtas) un “pieaugušais” (zināšanas). Nav obligāti, lai būtu simetrija, galvenais, lai jūs viens otru papildinātu atbilstoši šiem psihotipiem.

4.Laimīgākā laulībā veidojas starp labākajiem draugiem

Laulība noved pie labklājības pieauguma, ja tā ir balstīta uz savstarpēju sapratni un draudzību. Šādās attiecībās mēs baudām dzīvi.

5. Vienaudži šķiras mazāk

Vecuma atšķirības ietekmē attiecības. Jo lielāka ir vecuma atšķirība starp partneriem, jo ​​biežāk viņiem rodas nesaskaņas un nesaskaņas laulībā.

6. Viens no laimīgu attiecību nosacījumiem ir spēja priecāties

Iedomājieties situāciju: meitene pārnāk mājās pēc smagas darba dienas. Viņai ir labas ziņas — pieņemsim, ka viņa ir paaugstināta amatā. Ir četras iespējamās viņas partnera reakcijas:

Padomājiet, kurš variants būtu jums?

7. Mājsaimniecības jautājumu risināšanā vienojas vairāk kā 60% pāru

Viens no izšķirošajiem faktoriem ir spēja sarunāties ikdienas lietās.

8. Mūsdienās cilvēki ir prasīgāki pret pretējo dzimumu

Psihologs Eli Finkels atklāja, ka laulība Amerikā ir attīstījusies šādi: pirms 1850. gada – laulības pārtikas, pajumtes un aizsardzības dēļ; līdz 1965. gadam – vēlme pēc biedriskuma; pēc 70. gadiem – tieksme pēc pašrealizācijas caur attiecībām.

9. Cilvēku labi pazīt var tikai pēc 10 gadiem laulībā

Jūs nepazīstat viens otru tik labi, kā vēlētos. Jā, jūs zināt, kādu zobu pastu lieto jūsu partneris un kādi seriāli viņiem patīk. Bet jo ilgāk jūs esat kopā, jo stiprāka ir jūsu emocionālā un intelektuālā saikne.

10. Pāri, kuri dzīvo kopā jau pirms laulībām, ir veiksmīgāki

Iespēja dzīvot kopā pirms laulībām ir izmēģinājuma brauciens turpmākajām attiecībām. Tas ļaus jums labāk iepazīt vienam otru.

11. Viena partnera materiālā atkarība no otra pāri iznīcina

Nesenie Konektikutas Universitātē veiktie pētījumi liecina, ka cilvēks, kurš ir finansiāli atkarīgs no partnera, nejūtas droši.

12. Mēs domājam, ka visi apkārt krāpj, tikai ne mūsu partneris

Uzticība ir stabils pamats, uz kura tiek veidotas lieliskas attiecības. Bet jums ir jādomā līdzi.

13. Pateicība ir ilgtermiņa laulības atslēga

Ja jūtaties pateicīgs par savu partneri, varat sagaidīt ilgākas attiecības.

14. Attiecības ir attīstības ceļš

Dzīve laulībā ir atbildība vienam par otru. Jūs nevarat palikt mierā, ja vēlaties harmoniskas attiecības. Mēs visi esam dažādi, ar saviem priekšstatiem par dzīvi un atšķirībām vērtību sistēmā.

15. Seksa kvalitāte ir svarīgāka par tā kvantumu

Kāds pētījums parādīja, ka galvenais nav dzimuma kvantitāte, bet gan tā kvalitāte. Heteroseksuālie pāri tika sadalīti divās grupās: 90 dienas puse no tiem ievēroja parasto seksuālo attiecību grafiku, bet otra puse dubultoja seksu. Pētījumu rezultāti parādīja, ka otrā grupā cilvēki jutās nedaudz mazāk laimīga nekā parasti.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More