Galvenā Attiecības Kā atpazīt nelaimīgu ģimenes pāri

Kā atpazīt nelaimīgu ģimenes pāri

ieva

Es sāku viņus pamanīt  jau no tālienes, ievērot pūlī tuvāk tam brīdim, kad man pašai bija nobriedis lēmums par šķiršanos. Es pati biju tāda ģimenes pāra sastāvā, bet kaut kā nebiju ievērojusi, kā mēs izskatāmies no malas.

Pēc dabas esmu vērīga, un vēl pirms apprecēšanās uz ielas ievēroju nogurušas, brenda “Tā ir ērti”  drēbēs ģērbtas sievietes un “vienā ķēdē iekaltus” pārus. Un vismazāk uz pasaules es pati vēlējos kļūt par šādas parādības dalībnieku. Tomēr tas piemeklēja arī mani…

Un tā, kā tad es tomēr atpazīstu nelaimīgos pārus uz ielas, veikalā utt.?

1.Viņi nesadodas rokās, neapskaujas un, vēljovairāk (ārprāts, tā tik vēl trūka!) neskūpstās

Citiem vārdiem sakot, var novērot taktilā kontakta trūkumu, izņemot ārkārtēju nepieciešamību (pieturēt uz kāpnēm, padot somu vai vēl kaut ko).

People, Emotion, Dramatic, Female, Woman, Person

2.Distance starp vīrieti un sievieti

Jo lielāka telpa, jo lielāks būs attālums. Veikalā, piemēram, īpaši nav, kur likties. Tāpēc tuvāk. Taču, lai kompensētu šādu neērtību, “nelaimīgie” to kompensē, skatoties uz dažādām pusēm. Vīrietis parasti iet vairākus soļus priekšā sievai, it kā kaunēdamies no viņas. Sak, es te esmu viens, pats par sevi.

3.Minimāla komunikācija

Kāda komunikācija, ja pat paskatīties ir slinkums? Taču nedaudz tomēr iedziļināšos. Sarunāšanās ir minimāla, it kā vienaldzības un aizkaitinājuma caurstrāvota. Pie tam fonā ik pa brīdim dzirdama nīgra asu vārdu apmaiņa. Turklāt, ja viens no viņiem kaut ko jautā, tad otrs:

  • vispirms paceļ galvu un jautātājam velta īsu, nievājošu skatienu (reizēm tas var tikt aizstāts ar acu pārgriešanu);
  • pēc tam seko atbilde (ja vajag, tad vajag);
  • un, uzmanību, ja paliekam vēl aizvien vērīgi, tad pēc tam var novērot, ka seko papildinājumi mutes šķobīšanas, smīna vai klusas bubināšanas veidā.

4.Pastiprināta telefonu lietošana

Ja nu reiz ir gadījusies tāda nepatīkama situācija, kad ir nepieciešams ilgāk uzkavēties blakus (transportā, rindā, ģimenes vakariņās u.c.), talkā nāk ģeniālais dzīvās saskarsmes aizvietotājs – mobilais telefons. Tajā ar prieku un neatgriezeniski ienirst kāds no pāra vai pat abi. Bet ko tad citu lai dara? Ir taču garlaicīgi!

Girl, Teen, Café, Smartphone, Sorrow, Sadness, Tosca

5.Viena no partneriem vai abu kopumā nevīžīgais izskats

Bieži kāds no partneriem izskatās tāds, kā nolaidies. It kā būtu atmetis ar roku savam ārējam izskatam. Mati negriezti, apģērbs nekārtīgs (mans tētis šādā gadījumā lietoja vārdu “nošņurcis”). Acīmredzot, ilgstošs intereses trūkums par savu partneri rezultātā atspoguļojas uz sevis. Vai arī otrādi, kad tu pārstāj būt par intereses objektu, tu pats sev kļūsti nesvarīgs… 

6.Nepanesams slogs

Ir sajūta, ka vīrietis un sieviete ir ar varu saķēdēti kopā. Par to liecina viss – apdzisis skatiens, sejā bezizeja, bieži vien smaga gaita kā Volgas strūdziniekiem. Nav prieka, it kā kāds neredzamais spīdzinātu viņus, liekot par sodu paciest vienam otra klātbūtni. 

Reizēm es nespēju saprast, ka (un vai tiešām) viņi ir kādreiz labprātīgi apprecējušies? Bet bija taču kāzu diena vai lēmums būt kopā! Kur?! Nu kur tas viss paliek??? Kā tā? Tas ir paradokss…

Es saprotu, ka jūtas noplok, bet kā tas ir iespējams līdz tādam līmenim, ka būt kopā jau sagādā ciešanas?

Draugi, neapvainojieties! Viss manis teiktais ir tikai mani personīgie novērojumi un pieredze. Ja visas šīs pazīmes apgriežam otrādi, tad iznāks tieši laimīga pāra apraksts. Ja jūs tādi esat, tad man patiess prieks par jums!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More