Galvenā Attiecības Kā saprast, ka cilvēks nesīs nelaimi

Kā saprast, ka cilvēks nesīs nelaimi

ieva

Tikai Jūs varat lemt, vai vajag ar šādu cilvēku komunicēt un kā to darīt. Tās ir personīgās tiesības – izdarīt savu izvēli. Tālāk ir aprakstīti šādi cilvēki, visnotaļ labi, viņi nav ļauni, pat labi, draudzīgi un absolūti normāli.

Cilvēks nelaime

Tieši šāds cilvēks nejauši aizdedzinās Jums māju vai nepareizi noformēs dokumentus, pazaudēs ko ļoti svarīgu, atvedīs pie Jums ļaundari, pateiks ko lieku, no kā būs atkarīga Jūsu reputācija vai pat dzīvība. Viņš var izpostīt visu, ko esat būvējuši gadiem, pilnīgi nejauši un bez ļaunām domām. Viņš pēc tam atvainosies, no sirds lūgs piedošanu, būs gatavs kompensēt nodarījumu. Tikai kā parasti – kompensēt gandrīz nekad nav iespējams, nav tādu līdzekļu. Izlietu ūdeni nesasmelsi.

Jūs pieņemsiet atvainošanos un visticamāk neturēsiet ļaunu prātu, saprotot, ka cilvēks ne aiz ļauna, vienkārši tā sanāca. Viņš kļūdījās vai atradās nepareizā vietā nepareizā laikā. Tomēr dziļi sirdī Jūs zināt, ka tieši viņš ir vainīgs pie notikušā. Tāpēc rūpīgi izlasiet šāda cilvēka pazīmes, lai pēc tam nav jācieš.

No sākuma jums viens otram patīkat. Veidojas emocionāla saikne, tieši tā, bez emocionālas mijiedarbības nav iespējams kādam nodarīt jūtamu kaitējumu. Jūs sākāt draudzēties vai strādāt kopā ar šo cilvēku. Viss notika ļoti ātri un Jūs pat neievērojat, ka īsti neko par viņu nezināt, bet vadāties tikai pēc emocijām.

  • Šis cilvēks vienmēr ar kādu ir konfliktā. Viņam var būt absolūta taisnība, bet konflikts seko konfliktam. Pret viņu citi kļūst naidīgi, ir maz tuvu draugu. Lai arī viņš ir labs, jauks, patiess, bet draugu tomēr nav.
  • Šāds cilvēks bieži pieļauj kļūdas. Tādas, kas rada mazu kaitējumu – krūzi saplēsīs, naudu uz nepareizo kontu nosūtīs, pazaudēs kaut ko. Sīkumi, kurus ir viegli ne tikai piedot, bet arī neievērot. Bet šie sīkumi ir ar neapskaužamu regularitāti.
  • Cilvēka klātbūtne Jums netraucē, bet pēc kontakta ar viņu kļūstat nokaitināts un pēc tam strīdaties ar tuviniekiem. Vai arī nāk miegs, burtiski aizmiegat pēc komunicēšanas. Jums pielīp no viņa iesnas, gripa, taču, protams, viņš nav vainīgs.
  • Pašam cilvēkam visu laiku notiek kļūmes, viņam zūd lietas, kaut kas lūzt, tek caurules, bojājas mašīna. Nekas traks, bet tas notiek visu laiku, par ko Jums stāsta nevis sūdzoties, bet ar nelielu humora devu.
  • Šis cilvēks bieži atvainojas par mazajām neērtībām. Savukārt Jums ir jāpiedod un jāsaka, ka nav par ko prasīt piedošanu. Zvaigznes tā ir sastājušās, katram var gadīties utt. Jo patiesi viņš nav vainīgs. Kļūst par ieradumu mierināt šo cilvēku par Jums nodarīto.
  • Viņš parasti vēlas darīt labu, bet visas dāvanas ir ar trūkumiem. Ziedi vīst, labos vārdus nejauši ieliek sliktā domā un sanāk kas nejauks.
  • Parasti ir konfliktu provokators. Pastāsta Jums ko nepatīkamu, kādēļ iedegaties idejā noskaidrot taisnību. Nekad nemēģinās nomierināt, bet pielies klāt eļļu. Viņa dēļ bieži strīdaties ar citiem cilvēkiem.

Nekas īpaši traks, vai ne?

Trakais nāks pēc tam. Pēc tam jaukais cilvēks atnesīs tādas nelaimes, kādas ļaunos murgos nerādās. Un beigās vēl būs jājūtas slikti par to, cik ļoti nabadziņš pārdzīvo par izdarīto. Un pārdzīvo jau no sirds, bet bēdas un izpostīta dzīve ir Jums.

Jums ir jāizlemj, vai vajag turpināt attiecības ar šādu cilvēku. Kas tieši ir par vainu? Varbūt iepriekšējā dzīvē sastrādātais, varbūt iekšā šim cilvēkam patiešām ir ļaunums, un viņš apzinās, ka nes nelaimi, bet izliekas, ka neko nesaprot. Kā ir patiesībā, mēs nezinām. Galvenais ir sākt ievērot šādus cilvēkus un nelaist sev pārāk tuvu.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More