Galvenā Dzīvo 5 soļi, kas jāveic šovakar, lai jau rīt sāktu zaudēt svaru

5 soļi, kas jāveic šovakar, lai jau rīt sāktu zaudēt svaru

ieva

Ļoti vienkāršas darbības, kas palīdz grūtajā cīņā ar liekajiem kilogramiem. Vai jūs to darāt?

Kāds ir labākais dienas laiks? Pilnīga atpūta vannas istabā, Instagram plūsmas skatīšanās vai jauna Netflix seriāla skatīšānās? Neapšaubāmi. Bet arī dārgās stundas pirms jaunas darba dienas sākuma var izmantot, lai “ieprogrammētu” organismu efektīvai notievēšanai. Izpildiet vienkāršus padomus, lai tuvotos lolotajam mērķim “mīnus N kilogrami”.

Treniņi nakts laikā

Jūs zināt, ka fiziskās aktivitātes un svīšana palīdz izvadīt no organisma lieko šķidrumu un, kaut nedaudz, bet zaudēt svaru. Kad to darīt, ja diena ir ieplānota pēc stundām un minūtēm? Jau sen esam pieraduši pie domas, ka trenēties vēlu vakarā un naktī ir slikti, jo satrauktā nervu sistēma ilgi neļaus aizmigt. Par laimi, tas tā nav – trenēties var arī vēlāk. Nacionālais miega fonds (organizācija, kas darbojas ASV) veica apjomīgu pētījumu, kura laikā 60% cilvēku, kuriem fitnesa nodarbību laikā nerodas miega problēmas nevienā brīdī, pat īsi pirms gulētiešanas. Lieliskas ziņas, lai iekļautu vakara “to do-list” vismaz nodarbības stepper simulatorā vai stiepšanās vingrinājumus.

Vakariņās mazāk sāls

Pikantā Āzijas virtuve, pikanta kaukāziešu virtuve noteikti nav jūsu izvēle, ja nevēlaties no rīta pamosties uzpampuši un pietūkuši. Viss ir par sāli: sāļais ēdiens liek dzert vairāk nekā parasti, un tā pārpalikums organismā paliek visu nakti, kavējot šķidruma mikrocirkulāciju un saglabājot tā pārpalikumu. Sālim kopumā nav “jābūt”, kad runa ir par veselīgu dzīvesveidu. Tieši tāpēc, vakarā apēdot vienu rullīšu porciju, kas dāsni apslacīta ar sojas mērci, no rīta izskatīsies “lieliskāk” nekā parasti. Cik reizes pasaulei ir teikts, ka ideālas vakariņas ir tvaicēti dārzeņi un liesās olbaltumvielas (zivis, vistas krūtiņa)? Jā, tā ir. Un bez sāls.

Salieciet pusdienu kastīti

Restorānā un ēšanai gatavie ātrās ēdināšanas ēdieni satur vidēji divreiz vairāk kaloriju, nekā jums vajadzētu patērēt vienā ēdienreizē. Un šeit mēs pat nerunājam par to, ka jūsu diētai ar aktīvu svara zudumu vajadzētu būt kaloriju deficītam, tas ir, jūsu enerģijas izmaksām vajadzētu būt vairāk nekā pusdienu kaloriju saturam. Mājas gatavošana noteikti ir prioritāte, jo jūs precīzi zināt, ko esat gatavojis, kādā veidā un ar kāda veida eļļu. Bet kuram rīta steigā ir laiks sapakot pārtiku, lai dotos? Pasaudzējiet sevi no papildu kalorijām (un izšķērdīgām) biznesa pusdienām, iepriekšējā vakarā sagatavojot veselīgu pusdienu kastīti.

Nomainiet aizkarus uz tumšākiem

Hormons melatonīns palīdz organismam saražot vairāk tauku dedzināšanas kaloriju. Melatonīns ir mūsu diennakts ritma regulators, pateicoties kuram, cita starpā, mēs labi aizmiegam un pamostamies atpūtušies un enerģijas pilni, ja miegs bijis veselīgs un stiprs. Pareiza atpūta ir tā, kas palīdz noturēt pozīcijas labas veselības un skaistas figūras labā. Fizioloģiski melatonīns sāk ražoties, kad atrodaties tumsā. Pārliecinieties, vai aizkari ir aptumšoti, un atveriet tos tikai tad, kad ir pienācis laiks celties. Tā paša iemesla dēļ labāk ir iepriekš izslēgt visus rīkus vai ieslēgt tos režīmā “tikai modinātājs”. Šī ir netieša darbība, kuras mērķis ir uzlabot ķermeni, taču tā var labi atbalstīt jūsu cīņu ar lieko svaru.

Noregulējiet radiatorus (vai atveriet logu)

Ideja par tauku sadedzināšanu miega laikā var šķist neticami pievilcīga – jūs guļat un zaudējat svaru, taču tas ir nereāli. Taču Nacionālo veselības institūtu pētījums (kas pastāv un darbojas Amerikas pilsētā Betesdā, Merilendas štatā), tomēr liecina, ka tie, kas miega laikā guļ 19 °C temperatūrā, sadedzināja par 7% vairāk kaloriju (ne tik maz, ja to dara). nekas! ) nekā tie, kuri atpūtās 24°C temperatūrā.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More