Galvenā Dzīvo Kā nekļūt par nastu radiniekiem vecumā – 12/3 sistēma

Kā nekļūt par nastu radiniekiem vecumā – 12/3 sistēma

ieva

Cilvēka dzīves mūžs ir īss un neviens no mums nevēlas kļūt par nastu saviem radiniekiem. Bet ir piemēri, kad cilvēki ar demenci dzīvo 10 un 20 gadus, diemžēl neesot ne uz ko spējīgi. Kā mums novērst smadzeņu degradāciju, paliekot pie pilna prāta? Atbilde ir zināma kopš sendienām, turklāt mūsdienās tiek pasniegta ar jaunā veidā. Noskaidrosim, kas ir 12/3 sistēma. 

Iemesli 

Par galvenajiem iemesliem plānprātībai vecumā tiek uzskatīta neierobežota ogļhidrātu uzņemšana dzīves laikā. Ogļhidrāti ir cukurs, visa veida putras, maize, cieti saturoši dārzeņi, makaroni. 

Bet problēma ir nevis tajā, ka mēs ēdam ogļhidrātus, bez tiem dzīve ir gandrīz vai neiespējama, bet tajā, ka nedodam organismam iespēju kādu laiku no tiem atpūsties. Te slēpjas visa sāls. Kā mūsdienu dzīves dinamiskajā ritmā dot sev dienu atslodzei?

Nekā! Tā arī iekrājas iemesli vecuma plānprātībai. Paskatieties, daudzu valstu pansionātos ir daudz cilvēku, kuriem ir šādas problēmas. Bet tikpat daudzi arī uzņem mājās savus radiniekus un tuvākos. 

Ketoze kā iemesls prāta ilgtspējai 

Visas pasaules reliģijas par noteikumu liek arī gavēni, kad apzināti ierobežo ogļhidrātu daudzumu uzturā. Tieši šajā laikā organisms iedarbina pašattīrīšanās procesus, aknas sāk dedzināt taukus, kurus ir uzkrājušas tieši no ogļhidrātiem. 

Kristīgajā reliģijā gada laikā ir gana daudz gavēņa dienu, bet mēs esam sevi izlaiduši un vairs nevaram sevi piespiest izturēt šo laiku. 

Kamēr organisms ir jauns, mēs alkstam pēc slavas, naudas, popularitātes, bet viss zūd. Jautājums ir tajā, cik morālu problēmu mēs atstāsim saviem tuviniekiem, ja lēnām dzisīsim no prāta nespējas. 

12/3 sistēma 

Jāuzteic zinātnieki, kas ir atraduši pamatprincipu visiem gavēņiem un ir izveidojuši unikālu formulu, kas ļaus cilvēkam gan palaist ketozi, gan organismam dos iespēju tikt galā ar pārdaudzumu, gan arī garastāvokli neietekmēs. To var ievērot cilvēkiem, kas sāk gavēt vai ievērot diētu – viņi ir nikni, apātiski, raudulīgi, un to visu panāk viltīgais prāts, jo prasa ogļhidrātus. 

12 stundas starp vakariņām un brokastīm – tas ir pirmais sistēmas princips. Ar šādu laika intervālu pietiek, lai organisms nedaudz, par procenta daļu, ieietu ketozes stāvoklī. 

3 stundām ir jābūt starp vakariņām un miegu – otrs princips. Tieši tā, lai iemigtu ar tukšu kuņģi. 

Piemēram, vakariņas ir pulksten 19.00, pēc tam iet gulēt 22.00. Miegs līdz 6.00 rītā, bet brokastis ne agrāk kā 7.00 no rīta. Pēc pamošanās silta ūdens glāze ir obligāta. Bez piedevām, vienkārši tīrs ūdens. 

Ja dzīves laikā uzturēt šādu formātu, tad arī veselība ievērojami palielināsies, un prāta skaidrība būs līdz dziļam vecumam. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More