Galvenā Izklaide Gribu piekrāpt vīru… nezinu, ko iesākt ar šīm domām, vai man vajadzētu sevi apturēt?”

Gribu piekrāpt vīru… nezinu, ko iesākt ar šīm domām, vai man vajadzētu sevi apturēt?”

ieva

Mīl, nemīl, mīl,nemīl…tā mēs kādreiz bērnībā zīlējām, sapņojot par savu izredzēto. Pēc tam bija ilgi gaidītā satikšanās, pastaigas mēness gaismā, tad kāzas un ilgi dzīves gadi. Un visam pamatā bija mīlestība un izvēles brīvība. 

Toreiz likās, ka tā būs vienmēr, līdz brīdim, kamēr pasaule saļodzījās no vienas domas: jūs sākāt ieskatīties citos vīriešos un sapņot par seksu ar viņiem, vai par to, kā pieglaužaties viņu stiprajam plecam, vai arī par sarunām. Un tas jūs biedē. Jūs taču mīlat savu vīru. Vismaz nesen vēl mīlējāt, bet tagad? Kādēļ mēs sākam meklēt aizvietotāju savam mīļotajam cilvēkam domās, bet pēc tam arī realitātē?

Mīlestība pāriet

Jā, arī tā gadās. Mēdz gadīties, ka mīlestība starp vīru un sievu pāriet. Mammas un tēta loma paliek, bet vīra un sievas, kā mīlnieku, lomas izdzīvo sevi. Šeit būtu svarīgi atdalīt vienu no otra. Ir jāpieņem fakts, ka jūs vairs nemīlat otru cilvēku, un jāatlaiž. Bet līdz tam ir vēl viens etaps. Tāpat vien domas par citu vīrieti galvā nerodas. Atbildiet uz šiem jautājumiem:

  • Kāda iemesla dēļ jūs izvēlējāties šo vīrieti un apprecējāties ar viņu?
  • Vai domas par krāpšanu jums ir bijušas arī pirms kāzām?
  • Kas notika, pirms jūs sākāt ieskatīties citos vīriešos?

Šie jautājumi jums palīdzēs noskaidrot sākotnējo iemeslu un tā rašanās laiku. Ja pirmo reizi tas ir noticis pirms kāzām, tad jūs mānāt sevi jau sen un esat apprecējusies ne ar to, ar kuru gribējāt. Ja tas notika vēlāk, tas nozīmē, ka iemesls slēpjas jūsu attiecībās ar vīru. 

Parasti nav dūmu bez uguns. Krāpšana – tas ir veids, kā iegūt to, kā pietrūkst attiecībās. Un ne vienmēr tas ir par seksu. Precīzāk, pašos dziļumos tas ļoti reti ir par seksu. Visbiežāk tas ir par siltumu, atbalstu, uzmanību, mīlestību. Bet ir sajūta, ka to var iegūt tikai caur seksu.

Tu mani nesaproti

Izpētiet savas attiecības ar vīru. Ar ko tās tagad atšķiras no tām, kad jūs skatījāties tikai uz viņu un vārds “krāpšana” jums pat prātā neienāca? Paņemiet papīra lapu un divos stabiņos aprakstiet visus “pirms” un “pēc”. Meklējiet atšķirības. Es pateikšu jums priekšā visbiežāk sastopamās:

Kādreiz jūsu vīrs ir izdarījis vai pateicis ko tādu, kas jūs ir sāpinājis, un jūs to varējāt uztvert kā nodevību. Ja nenoskaidrojāt situāciju un savas sajūtas tajā brīdī, tad uzticēšanās līmenis krītas, atklāties, runāt par savām jūtām kļūst sarežģīti, reizēm neizturami. Tas rada vēsumu, bet vēlāk arī pilnīgu atdzišanu attiecībās. Tās kļūst virspusējas, no malas var izskatīties labas, taču bez intimitātes. Te nav domāts sekss, bet intimitāte patiesuma un atvērtības dziļumos. Tādas plaisiņas attiecībās ar laiku pārvēršas par dziļām aizām starp jums.

Atminieties visu, par ko esat bijusi apvainojusies uz vīru. Par ko esat dusmīga. Parunājiet ar viņu. Bet, pirms to darāt, uzrakstiet aizvainojumu vēstuli, visu to, par ko jūs uz viņu esat apvainojusies, par ko dusmojaties, neieredzat. Uzrakstiet, kādas jūsu cerības un sapņus viņš ir salauzis un nav attaisnojis. Uzraksties, kurā situācijā jūs jutāties nodota. Rakstiet tik ilgi, kamēr jums nesagribēsies uzrakstīt, cik ļoti jūs viņu mīlat un esat pateicīga. Ja sāpju ir pārāk daudz, strādājiet ar psihologu. Kad jūsu sāpes norimsies, tad parunājiet ar vīru par to. Kāpēc to nevajag darīt vēl tad, kad rētas nav sadzijušas? Tāpēc, ka, visticamāk, jūs nespēsiet pastāstīt par savām jūtām, bet tikai vainosiet vīru. Parunājiet par to, cik jums vēl aizvien tas sāp. Jo viņš par to var nezināt. Jūs dusmojāties, bet neko precīzi nepateicāt. Attiecībās svarīgs ir patiesums, godīgums un tiešums.

Izdarot to visu, atbrīvojoties no aizvainojumiem un sāpēm, jūs soli pa solim spēsiet atjaunot uzticēšanās līmeni. Jūs varēsiet ne tikai sniegt siltumu un mīlestību, bet arī saņemt to pretī. Nav iespējams kaut ko pieņemt no otra, ja tu viņam neuzticies.

Ja pēc tā visa jūs saprotat, ka esat kļuvuši sveši viens otram, godīgi sev tajā atzīstieties un pēc tam parunājiet ar vīru. Ar varu dzīvot, domājot par citu, tā ir vardarbība pret sevi un sevis mocīšana. 

Novērtējiet sevi un attiecības. Sastapt mīļoto cilvēku un izveidot attiecības nav tas vieglākais uzdevums. Ja jums ir paveicies un līdzās ar jums ir cilvēks, kurš bijis dārgs, pastrādājiet ar tiem šķēršļiem, kas ir jūsu starpā, atbrīvojieties no tiem. Un vienmēr atcerieties par sevi un savām vēlmēm.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More