Galvenā Padomi Kā mainās skropstas, ja tās krāsojam gan no augšas, gan apakšas: rādu atšķirību

Kā mainās skropstas, ja tās krāsojam gan no augšas, gan apakšas: rādu atšķirību

ieva

Domāju, ka lielākā daļa sieviešu krāso skropstas. Un jūs noteikti ne reizi vien esiet dzirdējušas un lasījušas dažādus tušas uzklāšanas un krāsas izvēles noteikumus. Taču šoreiz es vēlos pastāstīt par to, vai ir nepieciešams tušu uzklāt no abām pusēm: gan no skropstu virspuses, gan apakšpuses.

Dažas sievietes man ir centušās pierādīt, ka es skropstas krāsoju nepareizi – neuzklāju tušu skropstu virspusē. Sak, ja paskatīsimies uz skropstām no augšas, tad to virspuse nav nokrāsota.

Es tikai domāju, ka ideālā variantā tušai vispār nav jābūt redzamai, tas nozīmē, ka tušas kārtai jābūt vienmērīgai un ļoti plānai. Lai panāktu šādu efektu, jālieto maksimāli svaiga tuša ar birstīti, kas ideāli atdala skropstas. Piemēram, šādas:

Щеточки, которые разделяют ресницы

Kas attiecas uz tušas uzklāšanu. Lai skropstas uzkrāsotu maksimāli dabiski, birstīte jānovieto 3 stāvokļos: tuvāk acs iekšējam kaktiņam, centrā un tuvāk acs ārējam kaktiņam. 

Katrā stāvoklī otiņa jāvirza ne tikai no lejas uz augšu, bet noteikti ar zigzagveida kustībām. Birstīti novietojam pēc iespējas tuvāk skropstu augšanas līnijai, pēc tam to lēnām velkam uz augšu, viegli virzot birstīti pa labi, pa kreisi. Tādā veidā skropstas tiks nokrāsotas no visām pusēm, arī no virspuses. 

Ja jūs vispirms uzklāsiet tušu no virspuses un tikai tad no apakšpuses, tad tušas kārta sanāks tāda, ka skropstas izskatīsies nedabiskas, rupjas un, iespējams, salipušas. Pirmajā attēlā ir parādīts variants, kad skropstas ir krāsotas tikai no apakšas, bet otrajā – gan no apakšas, gan virspuses.

pastedGraphic_1.png

Domāju, ka atšķirību jūs redzat. Otrajā attēlā skropstas ir salipušas, tas ir labi saskatāms arī realitātē. Starp citu, telefona kamera redz daudz vairāk: daudz ko jūs redzat bildē, dzīvē jūs nemaz nepamanīsiet. 

Es tikai nodemonstrēju dažādus tušas uzklāšanas paņēmienus. Varbūt kādai no jums tas noderēs.

P.S. Jā, manas skropstas ir tālu no ideālām, taču kopumā tās izskatās diezgan pieklājīgi un mani apmierina.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More