Galvenā Padomi Pārstāj tērēt manu laiku ar saviem maldinošajiem nodomiem. Esmu noguris

Pārstāj tērēt manu laiku ar saviem maldinošajiem nodomiem. Esmu noguris

ieva

Kas ir patiešām pievilcīgi? Tas, ja tev ne mirkli nav jāšaubās, ka kāda nodomi ir nevainīgi. Diemžēl, lielākajā daļā gadījumu, tava sirds lūzīs vairākkārt un nodevība parādīs patiesību. Šāda apjausma parasti atnāk tad, kad esi ieraudzījis cilvēku patiesās krāsas. Bet tajā visā joprojām ir kaut kas skaists.

Kaut kādā brīdī tu aptver, ka vairāk neļausi nevienam tērēt savu laiku, ja starp jums nevalda cieņpilnas un godīgas attiecības.

Patīk jums tas vai ne, bet cilvēki nāk un iet visu laiku, bet tikai daži dzīvē paliek uz visiem laikiem. Un tie, kuri ir ar jums visgrūtākajos laikos un ir palīdzējuši piecelties, nevis no jauna nolaisties, ir jānovērtē visaugstāk. Ir jāiemācās atšķirt, kurš ar jums ir no visas sirds patiess un kuram ir labi nodomi, jo tādi, kuru nodomi patiesībā ir ar zemūdens akmeņiem atradīsies ik uz stūra. Tā ir prasme, ko iegūstam, kad nonākam dzīves zemākajos punktos.

Šāda prasme ir attīstīta cilvēkiem, kuriem ir augsti attīstīta emocionālā inteliģence. Skumji, bet dažreiz pie šīm prasmēm noved salauzta sirds. Attiecības ir kā izaicinājums, kurā vislabāk iepazīstam otra cilvēka dabu. Attiecības ir viens no dzīves sarežģītākajiem instrumentiem, kas izaicina mūsu sirdis un prātus. Vai nu tu ar kādu attīsti stipru un noturīgu saikni, būvē godīgas attiecības, vai arī sastopies ar sekām tam, ka esi uzticējies nepareizajam cilvēkam. Abos gadījumos tu iemācies lielas dzīves mācībstundas.

Sitting on the mountain to see the city scenery of the man Stock ...

Reizēm tas nozīmē, ka ir jāatkāpjas malā, jāpārvērtē savas dzīves prioritātes un jādara tas, kas nāk par labu mentālajai veselībai. Un ļoti bieži tev vajadzēs iet cauri daudziem sarkanajiem karodziņiem, lai saprastu ar ko tev ir darīšana.

Ne vienmēr tas notiek pēkšņi. Tāpēc svarīgi ir saprast, kādās situācijās cilvēki ar tevi cenšas kontaktēties. Vai viņiem no tiesas interesē tavs dzīves ceļš, vai varbūt viņi patstāvīgi grib uzzināt kaut ko citu.

Tāpēc, lūdzu, lieciet mani mierā. Esmu noguris no jūsu toksiskajiem viļniem. Man ir apnicis spēlēt jūsu nogurdinošās prāta spēles un būt upurim manipulatīvā kontroles spēlē.

Mans aplis varbūt maziņš, bet tie ir cilvēki, kuriem uzticos ar visu savu sirdi. Es sev esmu apsolījis, ka neļaušos spēlēm vai manipulācijām, kad man ir jāšaubās par savu vērtību.

Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu kopā ar nepareizajiem cilvēkiem.

Tāpēc novērtējiet tos, kuru nodomi nāk no sirds, nevis no kādas apslēptas vajadzības. Respektē sevi pietiekoši daudzi, lai aizietu no cilvēkiem, kuri tevi neuzskata par vērtību. Tu esi sev to parādā.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More