Galvenā Rūpējies Dzer aromātisku uzlējumu 3x dienā un pēc mēneša aizmirsīsi par asinsspiediena lēkāšanu

Dzer aromātisku uzlējumu 3x dienā un pēc mēneša aizmirsīsi par asinsspiediena lēkāšanu

ieva

Dzer aromātisku uzlējumu trīs reizes dienā un pēc 4 nedēļām tu aizmirsīsi par asinsspiediena lēkāšanu

Dilles ir vērtīga sastāvdaļa salātos, zupās un uzkodās. Tomēr daudzas mājsaimnieces pieļauj kļūdu, kad met ārā stiebrus un rudeņos atbrīvojas no diļļu lietussardziņiem ar sēklām. Visas diļļu komponentes palīdz profilaksē un arī izārstēt vienu no bīstamākajām mūsdienu slimībām – hipertensiju. 

Tālāk uzzināsiet, kā dilles palīdz sirds un asinsvadu veselībai, kā to lietot, lai atvieglotu hipertensijas simptomus un kam dilles nevajadzētu lietot. Šīs vienkāršās receptes papildina ārstēšanos ar medikamentiem un agrīnās slimības stadijās ir spējīgas aizvietot zāles. 

Dilles – ātrā palīdzība pret hipertensiju

Diļļu ārstniecības spējas palīdz mazināt arteriālās hipertensijas slimnieku ciešanas. Diļļu zaļumi ir īpaši veselīgi svaigā veidā, tāpēc nevajag slinkot un pievienojiet vairāk diļļu salātiem. 

Lūk, kas jāzina par diļļu ārstnieciskajām īpašībām

 1. Dillēs ir ļoti daudz B, A un C grupas vitamīnu, kālija, dzelzs, fosfora, ēterisko eļļu. Visas šīs vielas kompleksi iedarbojas uz sirdi, asinsvadiem un nervu sistēmu. Tās nomierina, atslābina muskuļus, paplašina asinsvadus un normalizē asinsriti visā ķermenī. 
 2. Visiem orgāniem, tajā skaitā arī smadzenēm, piekļūst vairāk skābekļa. Viņu darbs atgriežas normā, tā rezultātā samazinās spiediens. 
 3. Uz diļļu pamata gatavo pretspazmu līdzekli, kas paplašina asinsvadus. 

Jau pēc 1–1,5 mēnešiem, lietojot naturālus līdzekļus, kuru pamatā ir dilles, hipertensijas simptomi kļūs vājāki. Dažkārt jūtams efekts ir jau pēc 3–4 nedēļām – viss ir atkarīgs no organisma īpatnībām. Jūs aizmirsīsiet par tik nepatīkamām sajūtām kā:  

 • melns gar acīm
 • asinsspiediena lēkāšana
 • nervozitāte, miegainums un pastāvīga aizkaitinātība
 • sejas uztūkums
 • galvassāpes
 • drebuļi un svīšana
 • hronisks nogurums

Dabīgi līdzekļi no dillēm

Diļļu sēklu uzlējums 

 1. Iemērciet 2 ēdamkarotes svaigu vai 1 ēdamkaroti kaltētu diļļu sēklu 500 ml verdoša ūdens. Apklājiet ar vāku un atstājiet uz pusstundu.
 2. Ļaujiet uzlējumam atdzist un lietojiet to trīs reizes dienā ēšanas laikā pa ¼ glāzes. 

Tēja no dillēm

Šis dzēriens normalizē arteriālo spiedienu, attīra holesterīnu no asinsvadu sieniņām un maigi izvada to. Tas uzreiz būs redzams sejas krāsā – pāries uztūkums un sārtums. Turklāt šis dzēriens ir brīnišķīgs tievēšanas līdzeklis. 

 1. Saberziet 3 tējkarotes sēklu un aplejiet ar glāzi verdoša ūdens. Dodiet tam ievilkties 10 min.
 2. Dzeriet pa pusei glāzes siltas tējas no rīta tukšā dūšā. 

Uzlējums no diļļu stiebriem un zaļumiem

 1. Samaliet 2 ēdamkarotes izejvielu blenderī vai samaliet gaļas malšanas mašīnā. Aplejiet ar 500 ml verdoša ūdens. Lai ievelkas 20 minūtes, pēc tam izkāsiet vai izmantojiet sietiņu. Atdzesētā uzlējumā var pievienot tējkaroti medus.
 2. Sadaliet uzlējumu 5 daļās un dzeriet pirms ēšanas katru dienu veselu nedēļu. Tad uztaisiet 4 dienu pārtraukumu, pēc kā varat turpināt kursu.  

Kam dilles nav ieteicamas?

Ārsti neiesaka diļļu līdzekļus

 • cilvēkiem ar pazeminātu asinsspiedienu
 • sievietēm menstruāciju laikā
 • cilvēkiem ar individuālu diļļu nepanesību 

Ēdiet vairāk dilles, dzeriet aromātiskas tējas un uzlējumus īsos kursos un Jums nekad nevajadzēs lietot medikamentus. Sargājiet sirds veselību un nervus. Atcerieties – labāk slimības profilakse nekā tās ārstēšana. Saglabājiet rakstu pie favorītiem, lai nekad neaizmirstu noderīgās receptes. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More