Galvenā Stilo 6 piemēri, kā vasarā nevajadzētu ģērbties

6 piemēri, kā vasarā nevajadzētu ģērbties

ieva

Vasarā ikviena sieviete vēlas izskatīties modernāka, sievišķīgāka un valdzinošāka. Bet dažreiz ar saviem stilistes jēdzieniem, mēs esam aizvirzījušās uz pagātnes tendencēm. Tāpēc parādīsim jums dažus piemērus, kas ļaus izviarīties no neveiksmēm.

Velosipēdistes

Šis velospēdistu stils ir pamazām izzudis, jo tikai nedaudzas sievietes ir tik drosmīgas, lai sevi ietērptu apspīlētos šortos. Turklāt šādi šorti vizuāli saīsina kājas. Varam jau oficiāli uzskatīt, ka šī tendence vairs nav modē.

Pieguļoša trikotāža

Pašlaik aktuāla ir tieši “oversize” tematika apģērbā un vienkārši piegriezti un minimālistiski apģērbi. Tāpēc stingri pieguļošas kleitas jau ir novecojusi tendence.

Lietas, kas ir izgājušas no modes var lieliski aizstāt ar satīna vai A formas viskozes svārkiem, midi garuma kreklkleitu, vai kleitas ar pogām priekšā.

“Skinny” džinsi

Apspīlēti džinsi modīgas sievietes drēbju skapī ir zaudējuši savu aktualitāti, tagad modē ir “banānu” džinsi un platāka piegriezuma džinsi.

Turklāt šāda veida džinsi ir daudz pateicīgāki dāmām ar nestandarta figūru.

Elastīgi šorti

Vasarā varat atļauties šortus, bet svarīgi, ka pilsētas vidē jūs priekšroku dodat šortiem, kas izgatavoti no biezas kokvilnas, eko ādās, džinsa vai lina, bet laukos savukārt gozējaties ar apspīlētiem, plāniem auduma šortiem.

Garās kleitas

Attēlā ir redzams, kāda veida garās kleitas šobrīd ir aktuālas.

Garās kleitas izskatās ļoti sievišķīgi un romantiski.

Džinsu sarafāns

Džinsu apģērbs ir vēl viena mūžīgā klasika, kas attiecīgi ik sezonu mainās.

Tikai metam malā džinsa sarofānus un tērpjamies kleitiņās, kurām priekšā ir pogas un kas izceļ jūsu vidukli.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More